Aktualizacja: Szacowany czas prowadzonych prac, z przyczyn niezależnych od CWŻ, uległ wydłużeniu do ok. godz. 19:30. Za wynikające z tego utrudnienia przepraszamy. 

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. informuje Odbiorców, że dnia 28.07.2023 r. (piątek) w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody w miejscowościach Nowy Dwór Gdański (przy ul. Przemysłowej, Pszennej, Starocińskiej), Kępki, Kępiny Małe, Gozdawa, Piotrowo, Powalina, Starocin, Stobna, Osłonka, Marzęcino, Nowinki, Wężowiec.

Szacowana przerwa w dostawie wody może potrwać od godziny 08:00 do godziny 17:00.

W dniu prowadzenia prac będą umieszczone zbiorniki z wodą pitną w miejscowości Marzęcino przy ul. Głównej 10A (parking OSP) i w Gozdawa Osada przy przystanku PKS.

Prosimy o zabezpieczenie się w niezbędne ilości wody na czas prowadzenia prac. 

Informujemy, iż przerwa w dostawie wody może ulec zarówno skróceniu jak i wydłużeniu w związku z wystąpieniem nieprzewidzianych okoliczności.

W wyniku prowadzonych prac po przywróceniu dostaw wody mogą wystąpić okresowe spadki ciśnienia oraz chwilowe pogorszenie parametrów jakości wody.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy naszych Odbiorców, jednakże działania te są konieczne w celu przeprowadzenia niezbędnych prac.

Skip to content