Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 („koronawirusa”), mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów i mieszkańców oraz pracowników Spółki, od dnia 16.03.2020 r. (poniedziałek)  Centralny Wodociąg Żuławski Sp z o.o. wprowadza w Spółce oraz na terenie jej wszystkich Zakładów dodatkowe środki ostrożności oraz ograniczenia w funkcjonowaniu.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, informujemy, iż Spółka wstrzymuje wszystkie planowane prace modernizacyjne na sieci wodociągowej, które mogłyby skutkować przerwami w dostawach wody a także ogranicza do minimum realizacje zleceń zewnętrznych. Nasi pracownicy będą jedynie usuwać awarie, jeśli do takich dojdzie.

Wstrzymaniu do odwołania podlegać będą również wizyty inkasentów w domach klientów w celu dokonywania odczytu wskazań wodomierzy.

Podkreślamy, iż Centralny Wodociąg Żuławski Spółka z o. o. jako podmiot użyteczności publicznej, zapewnienia Państwu nieprzerwanie dostawy wody, a także odbiór i oczyszczanie ścieków. To zadanie nie jest w żadnej mierze zagrożone.

O wszystkich zmianach w funkcjonowaniu Spółki poinformujemy szczegółowo w dniu 16.03.2020 r.

Prosimy o wyrozumiałość i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia.

Prezes Zarządu
Tomasz Szczepański

Skip to content