Szanowni odbiorcy wody i dostawcy ścieków,

W związku z pojawiającymi się informacjami o nieuczciwych osobach, podających się  m.in. za pracowników wodociągów i pod pozorem wykonywania określonych czynności w mieszkaniu lub domu  dokonują kradzieży informujemy, iż wszyscy pracownicy naszej firmy Centralny Wodociąg Żuławski  Sp. z o.o.  pracujący w terenie są ubrani w kombinezony robocze z wyraźnym logiem naszej firmy, posiadają przy sobie legitymacje służbową ze zdjęciem i poruszają się  pojazdami oznakowanym logiem naszej firmy.

Logo jest więc widoczne na ubraniach, pojazdach oraz na posiadanej legitymacji służbowej. Ponadto informujemy, iż nasi pracownicy nie przeprowadzają nigdy kontroli ciśnienia wody w mieszkaniach, ani nie dokonują żadnych inspekcji wizyjnych. Nie sprawdzamy również  zacieków na ścianach mieszkań. CWŻ Sp. z o.o. dostarcza wodę do budynków. Instalacja wewnętrzna w budynku jest własnością odbiorcy wody lub Wspólnoty Mieszkaniowej. Ewentualne kontrole, wymiany lub odczyty dotyczą tylko wodomierza głównego, który z reguły znajduje się w piwnicy budynku wielorodzinnego lub w studni wodomierzowej znajdującej się na terenie wokół budynku. Nasi pracownicy nie wchodzą do prywatnych mieszkań. Wymiana wodomierzy w budynkach odbywa się natomiast wg ustalonego harmonogramu i jest na Państwa prośbę telefoniczną możliwa weryfikacja czy w danej chwili jest wysłany do Państwa z naszej firmy monter w celu dokonania wymiany wodomierza głównego.

Przestrzegamy naszych Odbiorców przed nieuczciwością osób, które podają się za pracowników firm wodociągowych lub innych dostarczanych mediów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do osób przedstawiających się jako pracownicy wodociągów sugerujemy, żeby przed wpuszczeniem takich osób do domu skontaktować się z nami i zweryfikować, czy pracownicy naszej  firmy  wykonują u Państwa w danym dniu jakieś czynności.

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 55 246 26 84
lub z
Rejonem Eksploatacji CWŻ w Nowym Dworze Gdańskim tel. 55 247 21 18.
Rejonem Eksploatacji CWŻ w Nowym Stawie tel. 55 273 22 47
Zakładem Produkcji Wody w Ząbrowie tel. 55 271 35 40

Każdego naszego pracownika jesteśmy w stanie zweryfikować telefonicznie.

Prosimy o zachowanie należytej ostrożności.

 

Z poważaniem:
Prezes Zarządu CWŻ Sp. z o.o.
Tomasz Szczepański

Skip to content