W związku z pracami związanymi z remontem wodociągu w ulicy Bałtyckiej zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie prowadzonych prac.

W najbliższych dniach zamknięta dla ruchu zostanie ul. Bałtycka na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Krasińskiego. Ruch pojazdów będzie odbywał się objazdem przez ulice: Mickiewicza, Tadeusza Kościuszki, Stefana Żeromskiego oraz Zygmunta Krasińskiego. Prace prowadzone będą w godzinach od 7:00 do 18:00. Poza godzinami prowadzenia prac ruch będzie odbywał się bez utrudnień i zamknięć ulicy Bałtyckiej. Zgodnie z założeniami prace – z czasowymi przerwami – potrwają do końca maja.

Zmiana organizacji ruchu nie dotyczy mieszkańców, jednak w związku z prowadzonymi pracami dojazd do poszczególnych  posesji położonych na zamkniętym odcinku ulicy Bałtyckiej – w godzinach prowadzenia prac –  może być utrudniony.

Zapewniamy Państwa, że utrudnienia związane z prowadzonym remontem postaramy się ograniczyć do minimum. Nie przewidujemy również dłuższych przerw w dostawie wody – chwilowe przerwy mogą wystąpić jedynie w momencie włączania przyłączy do nowego wodociągu.

Za wszelkie utrudnienia związane z prowadzonymi pracami przepraszamy.

 

 

Skip to content