W związku z poprawą stanu epidemicznego oraz stopniowym znoszeniem obostrzeń przez władze, Centralny Wodociąg Żuławski informuje swoich klientów o przywróceniu bezpośredniej obsługi oraz o stopniowym odchodzeniu od restrykcji związanych z  COVID – 19.

1. Inkasenci – przy zachowaniu środków bezpieczeństwa (maski, płyny dezynfekcyjne) powracają od dnia 07.03.2022 r. (poniedziałek) do prowadzenia odczytów rzeczywistych wodomierzy oraz do poboru gotówki a także płatności bezgotówkowych.

2. Również od dnia 07.03.2022 r.(poniedziałek) powracamy do bezpośredniej obsługi naszych klientów – zarówno w siedzibie CWŻ w Nowym Dworze Gdańskim, jak też i w pozostałych zakładach naszej spółki – przy zachowaniu środków bezpieczeństwa (maski, płyny dezynfekcyjne) oraz odpowiedniego dystansu.

3. Dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo przypominamy także, że istnieje możliwość bezpiecznego opłacania faktur za wodę i ścieki przez internet. Istnieje również możliwość rozliczania pobranej wody i/lub odprowadzonych ścieków samodzielnie, za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub poprzez system eBOK.  Rozliczenie w formie faktury VAT będzie dostarczane na wskazany przez Państwa adres mailowy lub tradycyjną drogą pocztową.

O kolejnych zmianach w sposobie obsługi klienta będziemy Państwa informować na bieżąco. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Numery telefonów oraz adresy email mogą Państwo znaleźć w zakładce kontakt.

Skip to content