Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju i zwiększającą się liczbą zakażeń COVID-19 oraz przewidywanym dalszym, gwałtownym wzrostem  liczby zakażeń Zarząd Spółki w trosce o naszych Klientów i pracowników przypomina o obowiązujących i planowanych działaniach prewencyjnych związanych z trwającą epidemią.

Ze względów bezpieczeństwa od dnia 11 listopada 2021 roku  do odwołania zostaje zawieszony pobór płatności przez inkasentów – zarówno gotówkowych, jak też i przy pomocy kart płatniczych. Prosimy o wyrozumiałość i korzystanie z innych sposobów opłacania należności za wodę i ścieki.  

We wszystkich budynkach CWŻ Sp. z o.o. obowiązują zasady ograniczające możliwość transmisji wirusa. Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek ochronnych podczas wizyt w naszych obiektach. Prosimy korzystać z dystrybutorów do dezynfekcji rąk. Dezynfekowane są również powierzchnie używane przez wiele osób (klamki, balustrady czy sanitariaty). Ponadto pracownicy CWŻ Sp. z o.o. podczas wykonywania prac, robót w pomieszczeniach u Klienta, jak też i podczas bezpośredniej rozmowy z Klientem mają obowiązek korzystania z maseczek ochronnych.

Prosimy o ograniczenie odwiedzin w naszych obiektach jedynie do sytuacji, gdy jest to konieczne. Wiele spraw można załatwić zdalnie. Zapraszamy do kontaktu pod następującymi numerami telefonów i adresami poczty e-mail:

Sekretariat – tel. (55) 246–02–70, email: sekretariat@cwz.pomorskie.pl

Biuro Obsługi Klienta – tel. (55) 246–26–84, email: bok@cwz.pomorskie.pl

Dział Techniczno-Inwestycyjny – tel. (55) 246–02–70 wew. 16, email: techniczny@cwz.pomorskie.pl

Pozostałe numery telefonów i adresy poczty email znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Za wszelkie niedogodności związane z obowiązującymi ograniczeniami serdecznie Państwa przepraszamy, jednocześnie licząc na zrozumienie.

Skip to content