Centralny  Wodociąg Żuławski Sp z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim

poszukuje pracownika na stanowisko

SPECJALISTY DS. GOSPODARKI WODNO – ŚCIEKOWEJ

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie z systemem premiowania,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Dopłatę do karty MULTISPORT,
  • Korzystanie z pakietu świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Unormowany 8 godzinny czas pracy (poniedziałek – piątek).

Główny zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i wydawanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
  • Sporządzanie wymaganych sprawozdań, protokołów, ankiet wewnętrznych i zewnętrznych w zakresie działalności eksploatacyjnej Spółki oraz w zakresie szczególnego korzystania ze środowiska w sprawach dotyczących poboru wód, odprowadzania ścieków i eksploatacji oczyszczalni ścieków,
  • Dokonywanie uzgodnień branżowych w zakresie:
    • zapewnienia dostawy wody i odbioru ścieków,
    • uzgadniania projektów technicznych wod – kan pod względem prawidłowości technicznej,
    • uzgadniania projektów technicznych w zakresie kolizji z obcymi sieciami,
    • lokalizacji obiektów,
    • potwierdzenia zgodności inwentaryzacji,
    • potwierdzenia przebiegu sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
  • Prowadzenie ewidencji wydanych dokumentów i uzgodnień,
  • Wyliczanie opłaty środowiskowej,
  • Przygotowywanie korespondencji z jednostkami zewnętrznymi (klienci Spółki, odbiorcy, dostawcy, jednostki nadrzędne i kontrolne),
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Techniczno- Inwestycyjnego oraz Zakładów Eksploatacji w zakresie sporządzania wieloletnich planów rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych,
  • Współpraca z innymi pracownikami Działu Techniczno- Inwestycyjnego oraz Zakładów Eksploatacji w zakresie sporządzania planów rozwoju, modernizacji i remontów urządzeń kanalizacyjnych,
  • Współpraca z Zakładami Eksploatacji w szerokim zakresie dot. gospodarki wod – kan, eksploatacji sieci, urządzeń i obiektów, sprawozdawczości, gromadzenia dokumentów i dokumentacji technicznej, itp.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnym lub w zespole o podobnym zakresie realizowanych zadań,
  • Braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • Wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek: budownictwo lądowe, inżynieria środowiska lub wykształcenia średniego kierunkowego związanego z zakresem zadań realizowanych na stanowisku Specjalisty ds. gospodarki wodno – ściekowej,
  • Znajomości ustaw Prawo ochrony środowiska, Prawo budowlane, Ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz innych aktów prawnych w zakresie niezbędnym przy realizacji zadań związanych z zajmowanym stanowiskiem,
  • Umiejętności analizy projektów, map projektowych i dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności formułowania poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych,
  • Znajomości obsługi komputera – bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,  umiejętności korzystania przy codziennej pracy z internetu,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Zdolności analitycznych i planistycznych,
  • Inicjatywy,
  • Dynamizmu,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Otwartości na zmiany, poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Samodzielności.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mobilność.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • Dokumenty potwierdzające staż pracy,
  • Inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności,
  • Oświadczenie o niekaralności oraz posiadaniu pełni praw publicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wymaganych dokumentów na adresjacek.graziewicz@cwz.pomorskie.pl lub złożenie ich osobiście w zamkniętych kopertach w sekretariacie Centralnego Wodociągu Żuławskiego Sp z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28 A, 82-100 Nowy Dwór Gdański w terminie do  27.03.2023 r. w godzinach pracy Spółki od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 – decyduje data wpływu.

Prosimy o zamieszczenie na kopercie dopisku – „SPECJALISTA DS. GOSPODARKI WODNO – ŚCIEKOWEJ”

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. W tym przypadku zostanie on zaproszony do dalszego etapu rekrutacji w tym rozmów kwalifikacyjnych.
Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim zastrzega sobie prawo odwołania, zmiany lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.
Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

WAŻNE !
Prosimy o zawarcie w składanym CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dokumenty złożone bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone.

POUCZENIE
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim z siedzibą przy ul. Warszawskiej 28 A , 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. gospodarki wodno – ściekowej w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.