Szanowni Państwo,

Oddajemy w Państwa ręce zupełnie nową stronę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z nowym wyglądem strony oraz jej wszystkimi udogodnieniami. Mamy nadzieję, że zmiany spotkają się z Państwa uznaniem i ułatwią korzystanie z naszej strony jak również usprawnią komunikację między Spółką a odbiorcami naszych usług.

Przejrzysta szata graficzna, intuicyjna nawigacja i kompleksowe informacje to to co mamy nadzieję, będzie wyróżniać naszą nową stronę internetową. Dołożyliśmy starań by dopasować się do potrzeb naszych użytkowników. Czytelne menu i przystępna prezentacja pozwolą każdemu szybko odnaleźć niezbędne informacje.

Podczas projektowania serwisu staraliśmy się zadbać o sprawny dostęp do wszystkich aktualnych informacji zarówno o nas jak i świadczonych usługach m.in. godzinach funkcjonowania, sposobach załatwiania spraw, dokumentach niezbędnych w procesie uzyskiwania warunków technicznych czy podpisywania umów. Na naszej stronie dowiedzą się teraz Państwo o wszelkich awariach i planowanych pracach na sieci ze stosownym wyprzedzeniem a poprzez zakładkę Zgłoś Awarię sami poinformują nas o zauważonych nieprawidłowościach czy awariach. Na stronie znajdują się również informację o sposobie informowania nas o awariach poza godzinami pracy tj. numerach telefonów, pod które należy dzwonić po godzinie 15:00 w dni powszednie, dni wolne oraz święta.

Postaraliśmy się o umieszczenie informacji dotyczących obszaru działania, rejonów, cennika świadczonych przez nas usług, aktualnie obowiązujących taryf, regulaminów, procedur stosowanych przez naszą firmę, aktualnie prowadzonych przetargów i zamówień publicznych, aktualnych ocenach jakości wody a także informacji na temat tego jak chronione są Państwa dane osobowe.

To tu dowiedzą się Państwo krok po kroku jak podłączyć nieruchomość do wody lub ścieków, jak zawrzeć umowę, znajdą dane identyfikujące inkasentów obsługujących Państwa rejony, czy procedurach składanych reklamacji. Łatwo znajdą i pobiorą wszystkie niezbędne dokumenty do sprawnego załatwienia spraw.

Oddajemy także usprawniony system e-BOK za pośrednictwem, którego po zalogowaniu za podaniem indywidualnego numeru klienta są Państwo w stanie sami, siedząc w wygodnym fotelu wystawić sobie fakturę za wodę czy ścieki bez konieczności czekania na wizytę inkasenta czy wystawienia i dostarczania jej za naszym pośrednictwem.

Nowa wersja strony internetowej jest kolejnym etapem zmian, które miały i będą miały miejsce w najbliższym czasie w naszej Spółce. Od ubiegłego roku posługujemy się nowym, świeżym logotypem firmy oddającym charakter świadczonych przez nas usług oraz identyfikującym z obszarem naszego działania. Mamy nadzieję, że przypadnie on Państwu do gustu i stanie się niebawem rozpoznawalnym znakiem solidnej i godnej zaufania firmy.

Już niedługo poinformujemy i zachęcimy Państwa także do korzystania z ekologicznej e-faktury a tym samym rezygnacji z tradycyjnej papierowej formy dostarczanych przez nas dokumentów jak również umożliwimy dokonywanie szybkich płatności bankowością mobilną za pośrednictwem QR kodu. Od listopada ubiegłego roku w naszych kasach mogą Państwo także skorzystać z płatności bezgotówkowych za pośrednictwem kart płatniczych.

Od kwietnia wydłużyliśmy także czas załatwiania spraw w Dziale Technicznym.

Zapraszamy do korzystania na bieżąco z informacji zawartych w serwisie dotyczącym aktualności tak by wiedzieć co dzieje się w naszej firmie, jak się zmieniamy i wprowadzamy kolejne usprawnienia.

Nowa odsłona strony to nie tylko zmiana graficzna, ale również większa funkcjonalność oraz przejrzystość. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany spełnią Państwa oczekiwania, a strona stanie się ważnym narzędziem komunikacji, źródłem informacji oraz załatwiania spraw.

Nasza strona współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach, dzięki czemu mogą mieć Państwo do niej dostęp zawsze wtedy, kiedy tylko będzie taka potrzeba.
W razie jakichkolwiek pytań, uwag i sugestii dotyczących nowej strony jesteśmy do Państwa dyspozycji. W tych sprawach można kontaktować się z administratorem strony drogą mailową pod adresem: informatyk@cwz.pomorskie.pl

Będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa spostrzeżenia na temat nowej strony ale prosimy także o odrobinę cierpliwości, gdyż jej pełną funkcjonalność poznamy za kilka miesięcy.

Zmieniamy się dla Was.

Z wyrazami szacunku:

Tomasz Szczepański
Prezes Zarządu

Skip to content