W związku ze znoszeniem przez władze państwowe kolejnych restrykcji wprowadzonych w związku ze stanem epidemii Centralny Wodociąg Żuławski informuje swoich klientów o stopniowym powrocie do standardów obsługi sprzed wybuchu epidemii COVID – 19.

  • Zmianie ulega dotychczasowy tryb pracy inkasentów. Zostali oni wyposażeni w środki ochrony bezpośredniej (przyłbice, maski, rękawiczki, płyny dezynfekcyjne) i stopniowo powracać będą do prowadzenia odczytów rzeczywistych wodomierzy oraz poboru gotówki (dotyczy to inkasentów, którzy wyrazili na to zgodę). Jeżeli jednak nie chcą Państwo, aby inkasent osobiście sprawdził stan licznika, możecie poprosić go aby poczekał na zewnątrz budynku i samodzielnie sprawdzić zużycie wody podając wynik odczytu inkasentowi,
  • Powracamy również do osobistej obsługi naszych klientów – zarówno w siedzibie CWŻ w Nowym Dworze Gdańskim, jak też i w pozostałych zakładach naszej spółki – przy zachowaniu środków bezpieczeństwa oraz odpowiedniego dystansu. Obsługa klienta będzie odbywała się w reżimie sanitarnym  – przy specjalnym biurku wyposażonym w przegrodę z pleksi ustawionym za drzwiami wejściowymi,
  • Informujemy również, że powracamy do prowadzenia wymiany wodomierzy u klientów oraz do montażu elektronicznych nakładek do zdalnego odczytu wodomierzy, a także prowadzenia usług i przyjmowania zleceń budowy przyłączy.
  • Dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo przypominamy także, że istnieje możliwość bezpiecznego opłacania faktur za wodę i ścieki przez internet. Po założeniu konta w systemie EBOK istnieje również możliwość rozliczania pobranej wody i/lub odprowadzonych ścieków samodzielnie, podając stan wskazań na wodomierzu i wpisując indywidualny numer ID. Rozliczenie w formie faktury VAT będzie dostarczane na wskazany przez Państwa adres mailowy.

O kolejnych zmianach w sposobie obsługi klienta będziemy Państwa informować na bieżąco. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Numery telefonów oraz adresy email mogą Państwo znaleźć w zakładce Kontakt.

Skip to content