Na chwilę ochłody mogą liczyć mieszkańcy i turyści odwiedzający miasto Nowy Dwór Gdański i Nowy Staw a w najbliższym czasie także Stegnę, Kąty Rybackie, Ostaszewo i Stare Pole. W tych miejscowościach Spółka CWŻ w porozumieniu z wójtami i burmistrzami ustawiła kurtyny wodne, które dodadzą chwilę ochłody podczas upalnych dni.

Kurtyny działać będą w lokalizacjach i  godzinach ustalonych z poszczególnymi włodarzami gmin i będą uruchamiane w zależności od potrzeb czyli wysokich temperatur.

Woda w postaci chłodzącej mgiełki jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i pochodzi bezpośrednio z sieci wodociągowej spółki CWŻ.

W takie dni warto skorzystać dla ochłody również z ustawionych przez nas kurtyn wodnych.

Przypominamy, iż spacer w takim upale w godzinach szczytu, nie jest polecany. Zwłaszcza osobom starszym. Jeśli jednak musimy już wyjść z domu, starajmy się, by możliwie jak najmniej przebywać na słońcu, a także zabrać ze sobą odpowiedni zapas wody. Tu polecamy oczywiście wodę z naszego wodociągu, która jest bezpieczna i zdrowa, spełnia wszystkie polskie i europejskie wymagania jakościowe, podlega okresowym badaniom i ocenom jakości, które znajdują się na naszej stronie internetowej.

Picie wody prosto z kranu to tanie, ekologiczne i szybkie rozwiązanie!

Nowy Dwór Gdański

Kąty Rybackie

Stegna

Nowy Staw

Skip to content