Zakończono kolejny etap postępowania przetargowego przeprowadzonego w oparciu o Regulamin zamówień sektorowych podprogowych oraz Regulamin zamówień z udziałem środków Unii Europejskiej dot. projektu „Poprawa jakości oraz ograniczenie strat wody w Centralnym Wodociągu Żuławskim” etap I – w zakresie budowy syfonu magistrali CWŻ pod rzeką Nogat.

W dniu 12.02.2021 r. dokonano otwarcia ofert i wyłoniono wykonawcę Inżyniera Kontraktu, którą została firma Zarządzanie Projektami Architektury i Inżynierii Agencja Informacyjna z siedzibą w Elblągu, która złożyła najkorzystniejszą ofertę na kwotę 54.981,00 zł brutto.

W dniu 11.03.2021 r. umowę na usługi Inżyniera Kontraktu w imieniu Centralnego Wodociągu Żuławskiego Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim podpisał Pan Tomasz Szczepański Prezes Zarządu oraz Wykonawca Pan Paweł Borejko Właściciel firmy – Zarządzanie Projektami Architektury i Inżynierii Agencja Informacyjna.
Planowany termin zakończenia zadania to 30 wrzesień 2021 roku.

Więcej informacji o realizacji tego zadania znajdą Państwo na stronie http://cwz.pomorskie.pl/powstanie-nowy-syfon-pod-nogatem/

Skip to content