Centralny Wodociąg Żuławski sp. z o. o. informuje odbiorców, że dnia 14.01.2021 r. (czwartek)  w związku z awarią na sieci wodociągowej  wystąpi czasowa przerwa w dostawie wody na ulicach: Długa, Słoneczna, Jasna, Wesoła, Kwiatowa, Podmiejska w miejscowości Nowy Dwór Gdański.

Aktualizacja z godz. 15:30 : w związku z trudnościami technicznym w usunięciu awarii w dniu dzisiejszym, informujemy, iż rozpoczęcie usuwania awarii zostało przesunięte na dzień 15.01.2021 (piątek) począwszy od godzin porannych. Nadmieniamy, iż w przypadku stwierdzenia zwiększenia wycieku, który monitorujemy na bieżąco Spółka będzie zmuszona wstrzymać dostawy wody dla w/w ulic w porze nocnej aż do chwili usunięcia awarii.

Prosi się prewencyjnie o zabezpieczenie niezbędnych ilości wody na wypadek konieczności wstrzymania dostaw wody w porze nocnej oraz na czas usuwania awarii w dniu 15.01.2021 r. 

Informujemy, iż na potrzeby mieszkańców na czas usunięcia awarii został  w dniu 15.01.2021 r. przy ulicy Długiej podstawiony pojazd z wodą.  

Przerwa w dostawie wody oraz usuwanie awarii może potrwać do późnych godzin popołudniowych.

W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie parametrów wody.

Za wszelkie utrudnienia w dostawie wody przepraszamy.

Skip to content