Z okazji Dnia Pracownika Służb Komunalnych pragnę złożyć wszystkim pracownikom służb komunalnych najserdeczniejsze życzenia oraz wyrazy uznania za codzienną, odpowiedzialną i niezwykle potrzebną pracę.

Dziękuję wszystkim pracownikom oraz współpracownikom Centralnego Wodociągu Żuławskiego, a także przedstawicielom pozostałych służb komunalnych, za zaangażowanie, profesjonalizm i troskę o zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa, komfortu oraz wysokiej jakości usług komunalnych. Państwa praca, często wykonywana w trudnych warunkach częstokroć także nocą i w święta, wymaga ogromnej odpowiedzialności i  jest fundamentem sprawnego funkcjonowania naszych  małych społeczności.

Z tej okazji życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, sukcesów zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym. Niech codzienny trud spotyka się z należnym Państwu szacunkiem i uznaniem.

Prezes Zarządu
Tomasz Szczepański

 

Skip to content