Centralny Wodociąg Żuławski Sp z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNEGO

Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański

Naszym pracownikom oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  2. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  3. Stałe wynagrodzenie z systemem premiowania
  4. Możliwość rozwoju zawodowego
  5. Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
  6. Korzystanie z pakietu świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  7. Unormowany 8 godzinny czas pracy – poniedziałek – piątek

Kierownikowi Działu Organizacyjnego podlegać będą bezpośrednio stanowiska związane z :

–  Służbą BHP

–  Ochroną Danych Osobowych, rozliczaniem mediów i ubezpieczeń

–  Kadrami i płacami

–  Transportem i jego rozliczaniem

–  Obsługą sekretariatu

–  Utrzymaniem porządku

–  Obsługą informatyczną

Główny zakres obowiązków:

  1. Nadzór nad archiwum i archiwizacją dokumentów
  2. Prowadzenie spraw związanych z właściwym zarządzaniem majątkiem Spółki
  3. Prowadzenie spraw w zakresie przeprowadzania zamówień publicznych – uproszczona procedura
  4. Prowadzenie spraw w zakresie zawierania umów i zleceń realizowanych przez dział
  5. Pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizowane zadania np. PEFRON, Urzędy Pracy, WFOŚiGW, zadania inwestycyjne
  6. Prowadzenie bieżącej kontroli wewnętrznej w Spółce w ramach realizowanych zadań przez dział
  7. Nadzór i dbałość o sprawne funkcjonowanie urządzeń technicznych oraz środków transportu
  8. Sprawowanie nadzoru nad pracami remontowymi, naprawami i konserwacją budynków, maszyn i urządzeń, dozorowania oraz racjonalnego wykorzystywania środków rzeczowych i finansowych
  9. Sprawowanie nadzoru nad prawidłowością zaopatrzenia w materiały i sprzęty niezbędne do funkcjonowania Spółki oraz czystością i porządkiem
  10. Sprawowanie nadzoru nad zabezpieczeniem inwentarza przed kradzieżą, zniszczeniem lub pożarem
  11. Prowadzenie książek obiektów
  12. Prowadzenie rejestru kontroli
  13. Prowadzenie rejestru upoważnień i pełnomocnictw
  14. Prowadzenie spraw związanych z rozwojem i promocją usług Spółki
  15. Przygotowywanie projektów dokumentów wewnętrznych Spółki m.in. regulaminów, umów, zarządzeń, statutu, pism, protokołów oraz sprawowanie nadzoru nad ich aktualnością
  16. Współpraca z obsługa prawną Spółki w zakresie prawidłowości i terminowości wykonywania usługi
  17. Organizowanie i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Zarządu oraz Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia Wspólników
  18. Nadzór nad aktualnością strony internetowej oraz oprogramowania
  19. Redagowanie treści na stronę internetową, BIP oraz do mediów
  20. Nadzór i kontrola nad realizacją zadań przez podległych pracowników
  21. Nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przez pracowników porządku i dyscypliny pracy w tym kontrolowanie prawidłowości czasu pracy pracowników
  22. Dbałość o rozwój zawodowy pracowników, organizowanie szkoleń wewnętrznych oraz prowadzenie ich ewidencji
  23. Systematyczne zapoznawanie pracowników z ustaleniami i poleceniami przełożonych
  24. Analizowanie różnego rodzaju danych z zakresu funkcjonowania działów i Spółki (np. sprzedażowych, marketingowych) wyciąganie wniosków, formułowanie planów rekomendowanie rozwiązań/zmian
  25. Prowadzenie spraw z zakresu udzielania informacji publicznej
  26. Prowadzenie spraw związanych z monitoringiem i ochroną fizyczną obiektów oraz wykorzystaniem środków transportu i paliwa
  27. Współpraca z innymi kierownikami działów i dyrektorami zakładów
  28. Czuwanie nad prawidłową realizacją zadań podległego działu, za który jest odpowiedzialny wobec bezpośredniego przełożonego
  29. Kontrola przebiegu realizacji poszczególnych zadań zgodnych z funkcją i zakresem działania działu, a w razie potrzeby udzielanie czynnej pomocy poszczególnym pracownikom
  30. Bieżące zaznajamianie pracowników z nowymi przepisami dotyczącymi zakresu działalności działu oraz podjętymi na ich podstawie decyzjami
  31. Składanie sprawozdań z działalności merytorycznej podległego działu
  32. Czuwanie nad prawidłowością stosowania postanowień Układu Zbiorowego Pracy i Regulaminu Pracy
  33. Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnątrz Spółki
  34. Dbanie o dobry wizerunek firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowiskach kierowniczych i pracy w zespole na podobnym stanowisku związanym z organizacją lub zarządzaniem pracą
  • Braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych
  • Wykształcenia wyższego preferowany kierunek: prawo, administracja, zarządzanie, ekonomia lub ukończone studium podyplomowe w wymienionym zakresie
  • Znajomości ustaw prawa zamówień publicznych, przepisów dotyczących udzielania informacji publicznej, prawa pracy, kodeksu cywilnego w zakresie umów i spraw majątkowych, kodeksu spółek handlowych w zakresie spółek z o.o.
  • Bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych i negocjacyjnych
  • Znajomość obsługi komputera – dobrej znajomości pakietu MS Office, Exel, Power Point, programów informacji prawnych, internetu, obsługi poczty elektronicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Otwartości na zmiany, poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Samodzielności
  • Posiadania prawa jazdy kat. B, dysponowanie własnym samochodem

Mile widziane:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Ukończone studia podyplomowe z zakresu prawa pracy, zamówień publicznych, ukończony kurs dla członków Rad Nadzorczych

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny
  • dokumenty potwierdzające staż pracy
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności
  • oświadczenie o niekaralności oraz posiadaniu pełni praw publicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z niezbędnymi kopiami dokumentów na adres: sekretariat@cwz.pomorskie.pl lub złożenia ich osobiście w sekretariacie Centralnego Wodociągu Żuławskiego Sp z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim ul. Warszawska 28 A, 82-100 Nowy Dwór Gdański w terminie do  31.07.2019 w godzinach pracy Spółki od poniedziałku do piątku od 7.00 do 15.00 – decyduje data wpływu.

Prosimy w składanych dokumentach o zamieszczenie dopisku – „KIEROWNIK DZIAŁU ORGANIZACYJNEGO”

Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata. W tym przypadku zostanie on zaproszony do dalszego etapu rekrutacji w tym rozmów kwalifikacyjnych.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania, zmiany lub przedłużenia procedury naboru w każdym terminie.

Organizator zastrzega sobie prawo nie wybrania żadnego z kandydatów.

WAŻNE !

Prosimy o zawarcie w składanym CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim siedzibą przy ulicy Warszawskiej 28 A, 82-100 Nowy Dwór Gdański ,zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dokumenty złożone bez tej klauzuli nie będą rozpatrywane i zostaną komisyjnie zniszczone.

POUCZENIE

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim z siedzibą przy ul. Warszawskiej 28 A , 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Ponadto, informujemy, że:

  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o. o. w Nowym Dworze Gdańskim w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Działu Organizacyjnego w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
  • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.

  • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
  • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.